“Radisson Individuals” yetkili danışmanlık hizmeti


Radisson Individuals, Radisson marka portföyünün en yeni üyesidir. Radisson’un güçlü altyapısının avantajlarını sunarken, dünyanın dört bir yanındaki ünlü şehirlerde ve destinasyonlarda lüks bağımsız otellerin benzersiz tarzını kutlamak için tasarlanan Radisson Individuals, güçlü hizmet standartlarına ve benzersiz özelliklere sahip otelleri bir araya getiriyor.

Radisson Individuals, konuklarına Radisson Hotel Group‘un yüksek kalite standartlarını ve “Yes I Can!” hizmeti, üye otellerin yerel zarafeti ve kişiliği ile birleştirilmiştir.

Radisson Individuals, bir ticari şemsiye markası olan Radisson Hotels altında bir araya getirilen Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Park Plaza, Park Inn by Radisson ve Country Inn & Suites by Radisson’u da içeren Radisson Hotel Group’un bir parçasıdır.

Tüm Radisson Markaları ve özellikle “Radisson Individuals” markasının Türkiye Ortadoğu ve Doğu Avrupa yetkili danışmanlık firması olarak taleplerinize profesyonel ekimiz ile hizmet vermeye hazırız.