Glamping Yatırım ve yönetim danışmanlığı


Türkiyede ve dünya da yeni bir iş fırsatı ve trendi olan Glamping (glamorous camping) Pandemi sonrası değişen seyahat alışkanlıkları ile daha da popüler bir yatırım kolu oldu. Otellere göre daha düşük bütçelerle yapacağınız yatırımları kısa sürede geri dönüşümünü saylayabilirsiniz.

Glamping, geleneksel kampçılıktan çok daha rahat olduğu düşünülen tesisler ve konaklama içeren lüks bir kamp türüdür. Rahatsız edici yönler olmadan kampın sağladığı özgürlüğün ve doğaya yakınlığın tadını çıkarmanızı sağlar!

 Glamping’, ‘göz alıcı kamp’ için kısa, tam olarak adından da anlaşılacağı gibi: bir sürü yaratık konforu ile kamp yapmak. Glamping, kamp yapma ve doğaya geri dönme fikrini seven, ancak soğuk sert zeminde uyumayı ve arkasında ‘gerçek’ bir tuvalet bırakmayı sevmeyen bizler için tasarlandı.

GNC Hospitality Consulting olarak Türkiye, İran, Azerbaycan ve birçok Doğu Avrupa ülkelerinde yaptığımız yatırım ve yönetim danışmanlık hizmetlerimizle, Türkiye’nin Kamp ve Glamping konusunda en deneyimli ekibine sahibiz.

Yatırımlarınızı daha verimli ve doğru hedef kitleye, doğru konseptle ulaşmak isterseniz ekibimizden ve tecrübelerimizden faydalanmak için bizi arayabilirsiniz.

Tüm dünyada hizmet verebilme dinamiklerine sahibiz.