Üçüncü Taraf (Third-party) Otel Yönetim Hizmeti


Üçüncü Taraf (Third-party) Otel Management Hizmeti

Üçüncü Taraf (Thirth-party)  otel yönetimi, bir otelin yönetiminin Üçüncü Taraf (Thirth-party)  bir şirkete yaptırılması uygulamasını ifade eder. Bu, otel sahibinin tüm operasyonları ve yönetimi idare etmesi için bir otel mülk yönetim şirketini (bu durumda beyaz etiketli operatör olarak da adlandırılır) işe aldığı anlamına gelir. Bu, personel yönetimi, pazarlama, gelir yönetimi, finans yönetimi ve misafir hizmetleri de dahil olmak üzere tesisin tüm operasyonlarını içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir.

Üçüncü Taraf (Thirth-party)  otel yönetimi için bir otel mülk yönetim şirketi kiralamanın başlıca faydalarından biri, otel sahiplerinin tesisin yönetimini uzmanlara bırakırken işlerinin diğer yönlerine odaklanmalarına olanak sağlamasıdır. Bu, özellikle birden fazla mülke sahip olan veya dikkatlerini gerektiren başka ticari çıkarları olan mülk sahipleri için faydalı olabilir. Üçüncü Taraf (Thirth-party)  otel yönetiminin bir diğer avantajı da verimliliği ve kârlılığı artırabilmesidir. Üçüncü Taraf (Thirth-party)  yönetimi sunan bir otel mülk yönetim şirketi, bireysel otel sahipleri için mevcut olmayabilecek uzmanlık ve kaynaklara erişime sahiptir.

Üçüncü Taraf (Thirth-party)  Otel Yönetim Şirketlerinden biri olan GNC Hospitality Management, tüm operasyonların sorumluluğunu üstlenerek otel sahiplerine otelin yönetim boyutunda yardımcı olur. Kusursuz bir yönetim sağlamak için farklı operasyonel seviyelerde insan kaynaklarının ve yetenekli bir Genel Müdürün konuşlandırılmasını sağlıyoruz.  Diğer küresel markaların (Otel Operasyon Yönetimi Şirketleri) sizin için yaptığı gibi çalışıyoruz, ancak şartlarımız ve koşullarımız konusunda makulüz. Adil olmayan veya gizli hüküm ve koşulları olan birçok otel mülk yönetim şirketinin aksine.  Biz işin içindeyken, otel sahipleri genişleme ve rekreasyona odaklanabilir ve otel operasyonlarının yükünü hiç hissetmezler.

Deneyimli bir Beyaz etiketli otel yönetim şirketi (veya Üçüncü Taraf (Thirth-party)  Otel Yönetim Şirketleri) olarak, otelinizin hikayesinin en iyi şekilde gerçekleşmesi için güçlü bir markaya ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, gerekirse, iyi örülmüş ağımız, tesisinizi seven ve varlığa en iyi marka değerini veren bir franchisor bulmanıza yardımcı olabilir. Türkiye, komşu ülkeler ve ötesindeki yaygın Otel Yönetim Danışmanları ağımızı, uzun vadede herhangi bir sorunlu durumdan kaçınmanıza yardımcı olmak için sizin adınıza franchise sözleşmelerinin müzakere edilmesi konusunda destek sağlamak üzere görevlendiriyoruz. Türkiye ve komşu ülkelerdeki ve ötesindeki oteller için hizmet veriyoruz.

Öte yandan, Türkiye ve komşu ülkelerdeki birçok önde gelen otel yönetim şirketinin aksine, müşterilerimizin vizyonuna daha uygunsa, bir franchise veren yerine kendi markalarını oluşturmalarını ve/veya devam ettirmelerini teşvik ediyoruz. Bunun arkasındaki temel neden, otel sahibinin çıkarlarının her şeyin merkezinde tutulmasını sağlamaktır.

Üçüncü Taraf (Thirth-party)  Otel Yönetiminin Avantajları

  • Daha düşük ve performansa dayalı ücret
  • PIP (Mülk İyileştirme Planı) maliyeti yok veya çok düşük
  • Ücretler konusunda mutlak şeffaflık (gizli profesyonel ücret yok)
  • Yatırımcılar için kendi markalarını oluşturma potansiyeli
  • Diğer marka gereksinimlerine göre değil, kendi mülkünüzü tasarlama özgürlüğü.
  • Ürününüz için ısmarlama marka standartları/SOP’lar
  • Daha büyük kontrol marka/yönetim yerine yatırımcılarda/sahiplerde kalır
  • Diğer markalara kıyasla daha kısa ve esnek sözleşmeler
  • Çıkış stratejisine erişirken sağlanan destek (gerçekçi olmayan talepler yok)
  • Daha kısa ve gerçekçi kilitlenme süreleri

GNC Hospitality Management, Otel varlığınızın altı temel aşamasını sizin adınıza yönetir ve ayrıca üç paydaş arasında (yukarıda temsil edilen) kusursuz bir denge kurarak onu en çok aranan Otel Mülk Yönetim Şirketlerinden biri haline getirir. Yönetim sözleşmesi süresince, Türkiye ve komşu ülkelerdeki en iyi otel yönetim şirketleri bile, daha uzun ürün yaşam değerini devre dışı bırakan ve sonuçta piyasa değerinin düşmesine neden olan düzenli denetimleri gerçekleştirmeyi kaçırmaktadır.

GNC Hospitality Management Otel Yönetim Şirketi, varlıkların ve operasyonların kalitesini merkezde tutarken otelin optimum gelir elde etmesini sağlar; bu yaklaşım otelin piyasa değerini takdir etmesine yardımcı olur. Bu, otel sahibini gelecekteki bir seçenek olarak bir çıkış planlamak için bile en ideal durumda bırakır. Uzmanlarımızı şimdi arayarak (şimdi arayın) veya aşağıdaki düğmelerden herhangi birine tıklayarak hizmet hakkında daha fazla bilgi edinin.

Not: GNC Hospitality Management, Türkiye’de ve komşu ülkelerde Üçüncü Taraf (Thirth-party) Otel Yönetimini gerçek anlamda başlatan ilk Otel Yönetim Şirketlerinden biri olmaya devam ediyor – tüm paydaşlar için adil ve sürdürülebilir hale getiriyor. Türkiye ve komşu ülkelerdeki en iyi otel yönetim şirketlerinden biri olmak için hızla büyüyoruz.